top of page
Fiesta clausura del jubileo de 25 años.jpg

НАША ХАРИЗМА

Нашою місією є проголошення Євангелії найбільш знедоленим. Виконуємо цю місію у спільноті Церкви, що є знаком того, що в Христі Бог є для нас усім. Ми покликані залишити все, щоб слідувати за Ісусом Христом і віддати себе євангелізації вбогих.

Fiesta clausura del jubileo de 25 años.jpg

Хрест Ісуса стоїть в центрі нашої місії. Очима розп’ятого Господа дивимося на світ, відкуплений Його кров’ю, бажаючи, щоб люди, в яких продовжуються Його страждання, пізнали також силу Його воскресіння.

Завдяки дару Отця вибираємо дорогу євангельских рад. Відповідно до вимоги нашої місії, хочемо наслідувати приклад Ісуса Христа живучи в чистоті, вбогості, послусі та витривалості.

Fiesta clausura del jubileo de 25 años.jpg
DSC_0405_edited.jpg

Перебуваючи постійно з людьми докладаємо всіх зусиль для того, щоб привести всіх, а особливо бідних, до повного пізнання своєї людської гідності і гідності дітей Божих.

Непорочна Діва Марія є нашим зразком, покровителькою і хранительницею нашого богопосвяченого життя. Відкрита на Духа Святого, вона присвятила себе повністю, як покірна слугиня, Спасителю і Його справі. В тісній єдності з Нею, Матір’ю Милосердя, переживаємо всі радощі і печалі місіонерського життя.

El-consuelo-de-Maria---010823 (1).png
bottom of page