top of page
Fiesta clausura del jubileo de 25 años.jpg

«ЄВАНГЕЛІЗУВАТИ ВБОГИХ ПОСЛАВ МЕНЕ ГОСПОДЬ…»

Слава Ісусу Христу! Мене звати Юлія Венгловська, я є першою місіонеркою облаткою з України. Згромадження до якого я належу є жіночою гілкою Місіонерів Облатів Непорочної Марії, правда дуже молодою гілкою, бо лише 23 роки тому, у 2001, ми були затверджені кардиналом Мадриду. На даний час є нас двадцять одна сестра з семи країн: з Іспанії, України, Німеччини, Польщі, Перу, Франції та Словаччини. Наша харизма є тією самою, яку св. Євген де Мазенод передав своїм духовним синам і яка є спадком всієї облатської родини: проголошення Євангелії найбільш знедоленим, згідно з духовним  заповітом св. Євгена: «Зберігайте між собою любов, а на зовні ревність про спасіння душ».

Моє  покликання бути місіонеркою облаткою народилося після того як я на собі досвідчила милосердну Божу любов і дізналася про дар спасіння подароване мені під час Таїнства Хрещення. Спостерігаючи  людей навколо, я бачила їх духовний голод, бачила, що люди потребують свідоцтва віри і посвяти, дуже потребують, щоб їм наблизили Бога.

 

Поступово я відкрила в собі  бажання ділитися моїм особистим досвідченням, і нести Добру Новину про спасіння людям бідним і нужденним. В той час зародження мого покликання я і не думала, що цих вбогих і потребуючих, до яких мене посилає Господь, я шукатиму у католицькій Іспанії. Але так розпорядилося Боже Провидіння, що Місіонерки Облатки були засновані у Мадриді, тож «сюди була мені дорога». 

 

Так у грудні 2003 року я вперше ступила на іспанську землю, а у листопаді 2013 року я вже склала мої довічні обітниці чистоти, вбогості, послуху та витривання у цьому Згромадженні. З того дня пройшло вже більше 10 років, а я все ще часто під час молитви повторюю вірш з Псалому 116: «Чим Господеві я віддячу за всі його добродійства для мене? Я підніму чашу спасіння і прикличу ім’я Господнє. Виконаю обіти мої Господеві перед усім його народом».

с. Юлія Венгловська OMI

Fiesta clausura del jubileo de 25 años.jpg
bottom of page