top of page

Місіонерки Облатки Непорочної Марії є молодим чернечим згромадженням, що було засноване у 1997 році в Позуело (Мадрид, Іспанія) і затверджене єпископом Мадриду у 2001 році.

Наслідуючи св.Євгена де Мазенода, який заснував Місіонерів Облатів Непорочної Марії в Aix-en-Provence (Франція) у 1816 р., живемо у спільноті і складаємо чернечі обіти, присвячуючи наше життя служінню Церкві і проголошенню Доброї Новини найбільш потребуючим.

На даний момент наше згромадження має чотири спільноти в Іспанії і одну у Німеччині, але майже від самого заснування є багатонаціональним, налічує 19 сестер і дві постулянтки з різних країн світу (Іспанія, Україна, Німеччина, Перу, Польща, Франція і Словакія).

16.jpg
Oblatas 2001.TIF
somos

ХТО МИ Є...

carisma

НАША ХАРИЗМА...

omi%202014%20festival_edited.jpg

Нашою місією є проголошення Євангелії найбільш знедоленим. Виконуємо цю місію у спільноті Церкви, що є знаком того, що в Христі Бог є для нас усім. Ми покликані залишити все, щоб слідувати за Ісусом Христом і віддати себе євангелізації вбогих.

IMG_20200610_191013546.jpg

Хрест Ісуса стоїть в центрі нашої місії. Очима розп’ятого Господа дивимося на світ, відкуплений Його кров’ю, бажаючи, щоб люди, в яких продовжуються Його страждання, пізнали також силу Його воскресіння.

DSC_7715.jpg

Завдяки дару Отця вибираємо дорогу євангельских рад. Відповідно до вимоги нашої місії, хочемо наслідувати приклад Ісуса Христа живучи в чистоті, вбогості, послусі та витривалості.

DSC07796.JPG

Перебуваючи постійно з людьми докладаємо всіх зусиль для того, щоб привести всіх, а особливо бідних, до повного пізнання своєї людської гідності і гідності дітей Божих.

_edited_edited_edited.jpg

Непорочна Діва Марія є нашим зразком, покровителькою і хранительницею нашого богопосвяченого життя. Відкрита на Духа Святого, вона присвятила себе повністю, як покірна слугиня, Спасителю і Його справі. В тісній єдності з Нею, Матір’ю Милосердя, переживаємо всі радощі і печалі місіонерського життя.

contacto
bottom of page